- Jasmijn19 december 2016 om 23:45
Hallo ik ben een meisje van 15 jaar ( over een maand 16). Dit is misschien een rare vraag maar als ik met mijn vriendje het wil gaan doen wil ik wel weten hoeveel er past zegmaar :-/ Maarja ik had dus met mn vinger geprobeerd en ik kreeg er niet meer in dan 1 vinger! Het deed verschrikkelijk veel pijn en ik ben echt bang om dit aan mn vriendje te vertellen. Is dit ernstig en heb ik hulp nodig?
Alvast bedankt voor t antwoorden
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
19 december 2016 om 23:49Ik denk dat het goed is om toch even naar de huisarts gaan.
ReagerenJasmijn19 december 2016 om 23:51Oke dankjewel voor het snelle antwoord!:-)
ReagerenJasmijn19 december 2016 om 23:551 vinger had ik trouwens echt geen problemen mee maar die 2e begon pas pijn te doen. ( sorry voel me een beetje oncomfortabel om erover te praten)
Groetjes jasmijn
ReagerenJohn (moderator)
20 december 2016 om 00:04Je hoeft je niet oncomfortabel te voelen hoor. Het zijn toch heel normale dingen.
Reageren
Je kunt het zelf nog eens proberen voordat je naar de huisarts gaat. Probeer het dan nog eens wanneer je op de hurken zit onder de douche..of in bad, maar dan wel je knieen goed optrekken.Jasmijn21 december 2016 om 18:43Okee superbedankt !:-)
Reageren


