Zoeken Vraag het forum

Assymetrische kaaklijn na kaakoperatie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Kaaksjaak

    hoi,

    Rond oktober 2019 heb ik een kaakoperatie gehad behorend bij mijn beugelbehandeling.

    De onderkaak is hierbij iets naar voren gezet. Het herstel ging vlot en goed.

    Enkele maanden later (medio juni 2020) viel mij en ook anderen op dat mijn kaaklijn assymetrisch is. Dat was nog niet.

    Volgens de ortho is dat iets voor de kaakchirurg.

    De kaakchirug belde en zei dat daar tijdens de laatste controle (deze week) naar gekeken zou worden.

    Echter tijdens de controle zei de chirurg dat de fotos in orde zijn en dat hij het niet ziet. Hij is de eerste aan wie ik het vraag en het niet ziet. Hij kan/wilt me ook niet helpen en heeft de behandeling als voltooid aangemerkt.

    Wat kan ik hier nu aan doen?

    Groet

     

     

     

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ga voor een second opinion naar een andere kaakchirurg in een ander ziekenhuis

    Reageren
    Catootje

    Verkeerde beet kan te maken hebben met lichte scheefstand van de atlas dus die bovenste nekwervel. Zou daar eerst eens naar kijken. Zelf, op advies van biologische tandarts, een atlascorrectie gehad bij therapeut.

    Reageren
Reageer op: Assymetrische kaaklijn na kaakoperatie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.