- besiktas25 januari 2011 om 15:14
Hallo ik heb pijn op mijn linker rib er. als ik lig of als ik mijn borst naar voren doe. steekt er een bot uit. dit bot die steekt had ik 2 maanden geleden ook. ik heb vorig jaar twee keer pijn gehad het deed 6 weken pijn. wilt u mij informeren wat er aan de hand is. De pijn begon toen ik buikspier oefening deed. alvast bedankt voor uw aandacht.
3 reactiesReagerenInèz25 januari 2011 om 19:48Dit kun je het beste voorleggen aan een arts die je kan onderzoeken. Zonder lichamelijk onderzoek blijft het gissen naar de oorzaak, en wat je eraan kunt doen.
ReagerenBB25 januari 2011 om 19:49Waarom niet? Als dit ontstaan is tijdens buikspieroefneningen lijkt het erop dat het een aanhechting is van de buikspier, of van een spier die je tijdens de oefeningen verrekt hebt. Waarschijnlijk lost rust de problemen op en in het vervolg voorzichtiger trainen en langzaam opbouwen.
Reagerenbesiktas25 januari 2011 om 20:34Hallo ik heb pijn op mijn linker rib er. als ik lig of als ik mijn borst naar voren doe. steekt er een bot uit. dit bot die steekt had ik 2 maanden geleden ook. ik heb vorig jaar twee keer pijn gehad het deed 6 weken pijn. wilt u mij informeren wat er aan de hand is. De pijn begon toen ik buikspier oefening deed. alvast bedankt voor uw aandacht.
Reageren


