- Sylvana31 augustus 2025 om 15:45
Goedendag,
Mijn zoontje heeft tijdens voetbal een schop tegen zijn enkel gehad. Zijn toen op de ehbo geweest. Foto gemaakt. Daaruit kwam geen breuk of iets gaven ze aan maar besloten wel te gipsen.
Echter zie ik 2u later een verslag gemaakt door de radioloog (foto was om 1300 en verslag 1515) het volgende staan.
Enige asymmetrie ter plaatse van de epifysairschijf van de fibula. Cave Salter-Harris type 1 fractuur.Als ik dit opzoek is er dus wel iets met zijn enkel maar dit hebben ze niet verteld? Kan iemand mij vertellen wat bovenstaande precies is?
1 reactieReageren
Peter (huisarts)
1 september 2025 om 16:04Dat betekent dat de radioloog niet geheel uitsluit of het misschien toch een breuk is. Als erg gips is gegeven, zal dat daar misschien ook mee te maken hebben..
Reageren
Een controle fot / vervolg consult bij chirurg zal eea kunnen verduidelijken (in de loop van de tijd veranderingen zichtbaar op nieuwe foto)



