- ruud4 juni 2008 om 08:05
ik heb nu voor de derde keer een spuit gehad en hoop dat het werkt ik ben een meubelbezorger en vraag me af wanneer kan ik die arm weer helemaal belasten in verband met zwaar werk
3 reactiesReagerenbrenda5 juni 2008 om 11:07ben geen voorstander van die spuiten! Helpen vaak helemaal niet!
Reageren
het beste is echt rust! gooi de arm in een mitella en laat hem vooral even rusten.
Probeer eens fysiotherapie en/of Accupuntuur!
Heb zelf eens iemand geholpen met Reiki, dus als je iemand in de buurt hebt die dat doet, dan kun je dat ook proberen.
Succes Brenda.Petra15 september 2008 om 16:54Heb zelf een tennis elleboog. Van de dokter kreeg ik alleen pijnstillers. Gaat het niet mee over.
Reageren
Heb op internet gezocht (google) of er een andere oplossing te vinden is. En ik vond er een site over. De beste oplossing is om de arm op een bepaalde manier te strekken en te rekken. Want een tennis elleboog is een soort kramptoestand en geen overbelasting (wat ik dacht) Op de site vind je een aantal oefeningen die je zo vaak mogelijk moet doen de hele dag. En bij mij helpt het heel goed!
Je moet ook je arm gewoon bewegen, stilhouden is niet goed en helpt ook niks. Gewoon normaal blijven bewegen.Marc17 september 2008 om 00:57Die verkramping waar je het over hebt is het gevolg van een ongetrainde overbelasting van een klein spiertje.
Reageren
Doordat er doorgetennist moet worden wordt de verkrampte spier verder belast en heeft geen tijd te herstellen, en dat is pijnlijk. Als je nu doorgaat kan de aanhecting van de spier aan het bot geÃrriteerd raken, daar helpt geen beweging aan, daar is rust voor geindiceerd.



