Zoeken Vraag het forum

Ik positief, partners negatief in fase 2

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • pechvogel

    Ik ben positief getest op syfilis en dit na klachten uit de 2de fase. Klachten die aanslepen van deze zomer maar nooit gedacht dat het soa was. Ik heb nooit symptomen gehad van de 1ste fase. Uiteindelijk begonnen de klachten ernstiger te worden waardoor pas test eind van vorig jaar plaatsvond. Conclusie : moet ik volgens arts op basis van klachten toch enige tijd voor de zomer besmet zijn geraakt. Mijn partner werd nu deze week getest en blijkt negatief te zijn. Dokter achtte deze kans zeer klein, toch is dit zou. Mijn partner wordt binnenkort nog eens getest, indien ze dan positief is zou dit willen zeggen dat wij sinds deze zomer samen sex hebben en zij steeds geluk heeft tot ze net op einde van het jaar het toch heeft doorgekregen van mij. KAN DIT? Indien haar 2de test ook negatief is wil dit zeker zeggen dat zij gans die tijd veel geluk heeft gehad. Zij heeft trouwens geen enkele symptoom. Hoe kan dit zo verschillen en je eigenlijk niet kan weten wanneer je iemand besmet?
    We merken ook op dat huisartsen verschillende meningen hebben op het ziekteverloop en de wijze waarop alles kan worden doorgegeven.
    Alvast bedankt.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het is een opmerkelijk verhaal. Het lijkt me allemaal niet erg waarschijnlijk. Tenzij ze een behandeling zou hebben gehad

    Reageren
Reageer op: Ik positief, partners negatief in fase 2
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.