Zoeken Vraag het forum

soa ja of nee?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • pink-a-licious

    Hallo,

    Ik heb afgelopen week iets stoms gedaan, onveilige sex. Gelukkig heb ik een spiraaltje maar ik heb dus sex gehad zonder condoom. Dit was de 1e x dat ik onveilige sex heb gehad en ik baal natuurlijk enorm!

    Ik ben een diabetes patient en ik weet dat ik dan sneller last kan hebben van mijn schaamstreek ivm mijn zuurtegraad.

    Het probleem is nu dat ik een extreem gevoelige en opgezwollen vagina heb. natuurlijk heb ik meteen informatie over een soa opgezocht op het internet en nu ben ik nog banger dan voorheen. Sorry voor de uitvoerige omschrijving maar ik weet gewoon niet meer wat ik moet, en naar mijn huisarts gaan is voor mij ook geen oplossing want het is mijn buurman…..

    Ik heb dus opgezwollen schaamlippen, en rondom mijn clitoris zit ook een zwelling, ofja het is eigenlijk allemaal opgezwollen… dan is mijn schaamstreek droger dan normaal wat voor een onprettig gevoel zorgt.. Op het internet stond ook vanalles over pus-achtige geurtjes en afscheidingen, maar ik heb daar niet echt last van….

    kan iemand mij wat raad geven of helpen?

    1 reactie
    Reageren
    Mirko

    Lastig om jou een advies te geven dat niet onprettig voor je is. Met dit soort klachten heb je alleen zekerheid als een arts je onderzoekt. Dat het jouw buurman is, is voor jou misschien een drempel, maar voor een arts is dit geen enkel probleem. Het enige advies dat je gegeven kan worden is: ga naar de huisarts.
    In geval van onontkoombare problemen met jouw buurman, zou je je tot een SOA-kliniek kunnen wenden. Hier vind je een telefoonnummer en een adressenlijst en een online test: http://www.soaaids.nl/persoonlijk_advies en http://www.soatest.nl/#/welkom

    Reageren
Reageer op: soa ja of nee?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.