- irriterend gevoel8 mei 2019 om 21:14
Beste,
Ik heb 8 weken geleden onveilig ( vaginaal) sexueel contact gehad.
Na 6 weken heb ik een HIV en soa test laten uitvoeren. Deze kwam negatief terug wat me opgelucht maakte.1 week na de negatieve uitslag krijg ik rode plekken op de huid over zowel armen, benen en borstkas/rug. Deze plekken hebben een warm gevoel en een stekend karakter.
nu zijn we 1 week verder en zijn de klachten niet geminderd. Wel heb ik last van nachtzweten en keelpijn.
Nu vroeg ik me af of dit nog geassocieerd kon worden met HIV of moet ik er vanuit gaan dat de test op 6 weken betrouwbaar genoeg is?
7 reactiesReagerenJohn (moderator)
8 mei 2019 om 21:18Een test op 6 ween is zeker voldoende. Bovendien zou het eigenlijk te laat zijn om die klachten dan nog eens te krijgen
Reagerenirriterend gevoel8 mei 2019 om 21:26Oke dat maakt me al iets of wat gerust.
Hoe kan je dan wel merken dat de uitslag eventueel wel geassocieerd kan worden met HIV?
Als deze tussen de 2-6 weken verschijnt samen met koorts/gezwollen klieren etc?
ReagerenJohn (moderator)
8 mei 2019 om 21:29Dan zou dat er iets mee te maken kunnen hebben
Reagerenirriterend gevoel9 mei 2019 om 19:47Hartelijk bedankt voor de feedback!
Reageren
Als laatste had ik graag geweten hoe betrouwbaar zo’n test op 6 weken is.
Want lees overal verschillende info. de ene zegt 95% de andere zegt 99,6% . Ik weet ook wel dat de 3 maand periode bij de HIV bepaling wat achterhaald is met de nieuwe technologie die ter beschikking wordt gesteld. Maar had dit graag geweten dan laat ik op 9 weken een nieuwe test inplannen en als deze negatief is dan kan ik dit hoofdstuk afsluiten 😀 en anders kan ik het nu al volledig loslaten 🙂John (moderator)
9 mei 2019 om 19:5099,6%
Reagerenirriterend gevoel9 mei 2019 om 20:02Beste John,
Hartelijk bedankt voor de snelle reactie!
Morgen is het pas vrijdag, maar toch wens ik u alvast een fijn weekend toe!Met vriendelijke groeten,
Een opgelucht persoon
ReagerenJohn (moderator)
9 mei 2019 om 20:43Ook voor jou alvast een dijn weekend 😉
Reageren

