- Flux27 januari 2017 om 17:47
Beste,
Eergisteren ben ik bij een thaise massause geweest. We hebben geneukt met condoom en ze heeft mij gepijpt zonder condoom. ook heb ik haar even liggen beffen. Nu toen ik erna naar huis reed proefde ik precies bloed. Ik heb geen bloed gezien of geproefd bij het beffen en op de condooms heb ik ook geen bloed gezien. Moet ik mij druk maken dat ik menstruatiebloed in mijn mond heb gekregen en zo hiv heb opgelopen? of heb ik het mij ingebeeld? misschien was het bloed dat ik proefde mijn kapotte lippen die terug open zijn gesprongen?
ik zou graag een antwoord hierop hebben want maak me bijzonder druk.
ik had eerder al aan de dame gevraagd of ze veilig was en ze zei van wel.
Alvast vriendelijk bedankt
7 reactiesReagerenJohn (moderator)
27 januari 2017 om 18:05Je bedoeld dat je bij een Thaise prostituee bent geweest.
Ik kan de vraag zo ook niet beantwoorden. Ik weet niet of er bloed is geweest en of het van de lippen kwam. Je kunt over 4 weken een HIV test laten doen en ik zou ook een soa test laten doen voor soa’s in je keel.
ik had eerder al aan de dame gevraagd of ze veilig was en ze zei van wel. had je dan iets anders verwacht? Ze wil geld verdienen..
ReagerenFlux27 januari 2017 om 18:08moet je dan niet zelf wondjes in je mond hebben om risico te lopen?
ReagerenJohn (moderator)
27 januari 2017 om 18:10Niet perse… bij sperma of bloedcontact kan besmetting ook via de slijmvliezen plaats vinden.
ReagerenFlux27 januari 2017 om 18:13en is die kans groot? Want ik dacht dat je veel bloed moest binnen krijgen om een risico te lopen? en ik dacht dat speeksel het virus tegenhield?
ReagerenJohn (moderator)
27 januari 2017 om 18:20Speeksel kan een barrière vormen dat klopt. Maar garanties kan ik daar niet over geven. Ik denk dat de kans erg klein is. Voor andere soa’s is ze groter. Het was immers wel een prostituee die het met veel mannen doet.
ReagerenFlux27 januari 2017 om 18:26ok bedankt voor je informatie. en pijpen zonder condoom is dat een groot risico op hiv?
bedankt
ReagerenJohn (moderator)
27 januari 2017 om 18:44Ook dat is maar een klein risico. Heel klein.
Reageren


