Zoeken Vraag het forum

besmet

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • liedjie

    hee hoi,

    ik heb herpes genitalis, maar ik heb er sinds ik het gekregen heb nooit last van…

    nu heb ik per ongeluk onveilige sex gehad twee dagen geleden en ik heb nu opeens bij de ”ingang” van mijn vagina een jeukerig branderige gevoel…. nu zou dit natuurlijk ook gewoon van de sex kunnen zijn, maar ik vroeg me af dat stel het is wel de herpes, heb ik diegene dan ook besmet???

    ik heb er pas last van gekregen na de sex…

    ik zit mezelf hier op te vreten omdat ik bang ben dat ik iemand besmet heb!

    2 reacties
    Reageren
    feliene

    heey,

    ik weet ook dat ik sinds 2 dagen herpes heb.
    ik heb bijna een jaar dezelfde vriend die al vanaf het begin tegen mij zei dat ik de 1e voor hem was.
    ik heb het hem verteld en hij was helemaal overstuur maar beweert nog steeds dat ik de 1e ben voor hem.
    maar het ding is, ik was zelf ook nog maagd voor hem?!
    bij hem thuis zijn ze helemaal niet open over dit soort dingen en zn moeder is egt boos op ons nu ze weet dat we met elkaar naar bed zijn geweest…. 🙁
    ik weet niet wat ik moet doen, want ik heb het gevoel dat hij egt tegen mij liegt, en de laatste tijd ging het al niet zo lekker.
    hij wil ook niet met me praten (of mag niet bij me komen van zn ma…) ik heb hem niet meer gezien sinds ik weet dat ik herpes heb.

    iemand tips?? :S weet niet wat ik moet doen, wil eerst ook niet daarheen want zijn ma is egt eng.. 😮

    xxx feliene

    Reageren
    Anoniem
Reageer op: besmet
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.