Help is dit herpes?

  • #1

    zie bijlage

    Reply
    #2

    Bestandgrootte moet dringend eens verhoogd worden, geen enkele moderne gsm kan nog een foto trekken onder 1 mb.

    Reply
    #3

    Herpes zijn typische blaasjes. Als je op google zoekt dan kan je die wel vinden. Een rood plekje is geen herpes.

    Die blaasjes kunnen stuk gaan, het vocht dat eruit komt is zeer besmettelijk, ook voor jezelf op andere plekken. Na enkele dagen drogen de blaasjes in en verdwijnen ze. Het virus is niet weg maar blijft inactief in zenuwknopen. Bij triggers zoals stress en zonlicht wordt het actief in de huid en krijg je weer blaasjes. Na verloop van tijd (maanden, jaren) wordt het wel minder en milder.

    Herpes doet vaak pijn en jeukt meestal. Het is belangrijk dat je eraf blijft, niet scheert of ruw wrijft. Niet met handdoek of washandje of je vingers eraankomen.

    Reply
    #4

    Het zijn zeker wel blaasjes op mijn eikel en huid errond, maar helemaal niet op mijn penis aan de buitenkant. Doet ook helemaal geen pijn als ik eraan kom met een wattenstaafje of wc papier ofzo. Heb voor de rest ook totaal geen klachten, ik weet het dus niet goed. Ik denk dat ik nog deels in de ontkenningsfase zit want het is bijna textbookblaasjes van herpes maar het feit dat ik niets anders heb van klachten, ik weet het niet goed. Kan het misschien toch nog iets anders zijn? Ik ga dinsdag bij de huisarts. Voor nog wat context ik heb vorige week maandag onbeschermde seks gehad waarmee ik al 2 maand meermaals heb gehad onbeschermd heb. Donderdag wat roodheid en uitslag op eikel. Had 3 dagen zalfje gesmeerd en was terug weg dan. Nu woensdag terug onbeschermde seks gehad aangezien alles weg was en niets voelde. Ben vrijdagochtend opgestaan met een slagveld aan blaasjes op mijn eikel en binnenkant van voorhuid. Is nog niet beter nu, doet wel niet pijn. Soms eens wat jeuk maar dat is het ergste wat ik kan zeggen.

    Reply
    #5

    seks met Meisje*

    Reply
    #6

    Nu vraag ik mij af of deze 2de keer seks de besmetting zou kunnen verergerd hebben? Of heeft dit hier niets mee te maken en is het puur toeval dat het anderhalve dag erna terug opkwam.

    Reply
    #7

    Ik kan daar zo helaas ook geen antwoord op geven. Eerst maar eens naar de huisarts en ernaar laten kijken

    Reply
Reageer op: Help is dit herpes?


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief