- Jac19 oktober 2019 om 09:02
Ongeveer 2 weken geleden ben ik gewaarschuwd door een bedpartner dat hij gonorroe infectie heeft opgelopen met de mededeling dat ik me moet gaan testen.
6 dagen nadat het seksuele contact heeft plaatsgevonden heb ik me laten testen. De test resultaten waren negatief: geen gonorroe of andere soa’s.
Kan een mogelijke gonorroe infectie al na 6 dagen te zien zijn in een soa test of moet ik me opnieuw laten testen?
groet,
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
19 oktober 2019 om 11:30testen kan in principe pas vanaf 2 weken na het contact. Ik denk alleen dat het verstandig is om wel een behandeling te starten.
ReagerenJac19 oktober 2019 om 12:02Bedankt voor de reactie.
De soa poli (in Amsterdam) is momenteel zo druk dat ik daar niet terecht kan voor een afspraak. Zelfs niet als je gewaarschuwd bent of symptomen hebt.
Kan ik bij de huisarts vragen om een behandeling?
ReagerenJohn (moderator)
19 oktober 2019 om 12:48dat kan zeker.
Reageren



