- Anoniem30 januari 2015 om 00:00
ik had opeens jeuk aan mijn schaamlippen dus ik ging kijken omdat ik wat voelde en opeens zaten deze 2 bultjes er. Ze voelen echt als bobbels net of het beetje hard is. Niet zo als een knikker ofzo maar gwn beetje steviger. Het lijkt net of ze aan de bovekant beetje open zijn en beetje bloeden.
Ik dacht van komt vast door het scheren ofzo of doordat het maandverband begon te irriteren maar je weet het maarnooit! Herkent iemand dit of weet iemand wat dit is?3 reactiesReagerenJohn (moderator)
30 januari 2015 om 00:32De foto’s zijn helaas te slecht om daar echt iets op te herkennen.
Reageren
Het kan door her scheren komen. Er zijn waarschijnlijk toch 2 wondjes geweest die geïrriteerd zijn geraakt door het maandverband.Anoniem30 januari 2015 om 10:43Ja zoiets dacht ik al maar omdat het echt als bobbeltjes voelden en beetje hard wist ik het niet zo goed ! Mja ik kijk wel of het vanzelf over gaat
ReagerenAnoniem19 februari 2015 om 17:23zijn ze bij jou vanzelf weg gegaan? ik eb ze namelijk ook
Reageren


