- Anoniem8 februari 2015 om 11:46
2 maanden terug heb ik een zware kuur voor chlamydia gehad van 4 pillen per dag 2 weken lang. Nu heb ik nog klachten en worden weer erger. Sex kan ik niet hebben want doet ongelooflijk veel pijn. Ik ben doodmoe hele dag, buikpijn, geen honger, donkere kringen onder de ogen en linksonder naast mijn heup zit er een soort bal wat ik vast kan pakken. Zou de soa weer teruggekomen zijn? De huisarts zei dat dat onmogelijk was dus niet nodig vond om te testen. Ik had wel die tijd ook cysten maar vonden ze niet nodog verder tr onderzoeken. Wat zou het zijn?
7 reactiesReagerenJohn (moderator)
8 februari 2015 om 13:48De conclusie van je huisarts lijkt me wat voorbarig. Misschien is de chlamydia wel niet weg geweest. Ga terug naar je huisarts en vraag een verwijzing naar de gynaecoloog.
ReagerenAnoniem10 februari 2015 om 09:11Net geweest bij de huisarts, ze vond het onnodig om op sos te testen. Ze zei misschien andere soa maar dat overleg ik met ziekenhuis. Of misschien blaasontsteking maar dat heb ik zowat elke maand dus weet ik wel het verschil en dat zijn niet zulke klachten
ReagerenJohn (moderator)
10 februari 2015 om 10:30Heb je nou wel een verwijzing voor de gynaecoloog gekregen?
ReagerenAnoniem10 februari 2015 om 13:20Nee ze gong overleggen of dat nodig is. Hoor ik morgen…
ReagerenJohn (moderator)
10 februari 2015 om 14:43Okay, dan ben ik benieuwd.
Reageren
Laat even wat weten…Anoniem15 februari 2015 om 09:11Morgen op alle soorten soa laten testen bij de huisarts, hoop dat er wat uitkomt want heb zo’n dikke buik dat lijkt alsof ik zwanger ben en er wat inzit.
ReagerenJohn (moderator)
15 februari 2015 om 09:57Ben benieuwd wat er dan uit het onderzoek gaat komen.
Reageren
Succes.



