- Dennis5320 augustus 2016 om 12:17
Hoi iedereen hier, heb sinds 2 maanden wat rode bultjes op de schacht van de penis. Eerst waren het er 3, nu inmiddels stuk 8 verdeeld over de penis. Gevoelloos gelukkig maar wie kan me zeggen wat het is ? Zie foto’s. Foto met 1 bult is via microscoop vergroot.
[attachment=5636]image.png[/attachment]
[attachment=5637]image_2016-08-20.png[/attachment]
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
20 augustus 2016 om 13:41Het lijken talgkliertjes te zijn.
Reageren
Als je er vanaf wilt, ga dan even naar de huisarts.Dennis5320 augustus 2016 om 17:37Oke, stelt me enigszins gerust gelukkig. Waar baseer je dat op ? Probleem wat ik elke keer tegenkom bij googelen is dat er bij alle kwalen wat er op lijkt wel iets is wat aan de symptonen voldoet, maar ook weer iets wat totaal niet aan de kwaal voldoet.
ReagerenJohn (moderator)
20 augustus 2016 om 18:13Dat is het nadeel van Google. ..
In bijgaande links kun je enkele voorbeelden zien van talgbultje en kliertjes,
Een talgbultje is doorgaans wit achtig zoals in de eerste link. Ze worden rood als je er teveel aan zit of ontstoken raken.
Kliertjes zijn doorgaans rood omdat ze geïrriteerd of ontstoken zijn.http://www.dokter.nl/forum/penis-testikels/379642-bultjes-op-penis
http://www.dokter.nl/forum/penis-testikels/369303-harde-bult-op-penis-die-niet-weg-trekt
Reageren



