Zoeken Vraag het forum

Heb ik een soa?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik ben bang dat ik een soa heb. Ben een jongen van 24 jaar. Heb een trio gehad. Seks alleen was alleen met het meisje en met condoom. Wel aan elkaar gezeten met de handen en het andere meisje en jongen hebben wel onveilig oraal gedaan en direct daarna gezoend met mij.
    Ik ben al naar de huisarts geweest om me te laten testen op chlamydia, gonorroe en genitale herpes. Uitslag van genitale herpes is al terug: negatief.

    Nu heb ik sinds de seks af en toe jeuk bij m’n geslachtsdeel en balzak. 2 dagen na de seks schilferde mijn eikel en begon het erg te ruiken (stinken). Ook kwamen er 2 (ik denk rode) bultjes op de rand van m’n eikel, die na 2-3 dagen weer weg waren zonder korstje/wondje. Het schilferen stopte na 4 dagen en de reuk werd minder na ongeveer 13-14 dagen. 2 dagen voordat ik naar de huisarts ging kwam er weer een klein bultje, dit keer net naast m’n toompje. Ik ben na 16 dagen bij de huisarts geweest voor die test. Hij dacht niet aan herpes aangezien het maar één bultje was, en best wel klein. Toch langs m’n eikelrand met een wattenstaafje gegaan en opgestuurd naar het labratorium samen met m’n plas. Ik heb voor de zekerheid een zalfje (micozanol) meegekregen om 2 keer per dag te smeren. Nu na 3 dagen smeren (dus 19 dagen na de seks) schilfert m’n eikel wéér. Ook kwam er een, dit keer iets groter, blaasje op de schacht van m’n geslachtsdeel. [u]Deze ziet er anders uit dan die andere bultjes en lijkt gevuld met vocht (dus deze is niet op het wattenstaafje gekomen).[/u]

    Ook heb ik een witte tong aan de achterkant en heb ik losse velletjes aan m’n lippen. In m’n keelholte lijken ook opgezwollen dingen te zitten.

    Enig idee of dit een soa zou kunnen zijn? Of een schimmelinfectie?

    11 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het lijkt eerder een schimmelinfectie dan een soa….. Blijf de zalf nog gebruiken.
    Als de klachten blijven, dan toch maar weer terug voor een andere behandeling

    Reageren
    Anoniem

    Bedankt voor het snelle antwoord!

    Is het alleen dan niet heel “toevallig” dat dit 2 dagen na de seks opsteekt?

    En mijn keelwand, wat zou dat kunnen zijn? En die witte tong?

    Reageren
    Anoniem

    En is zo’n blaasje gevuld met vocht ook een symptoom van een schimmelinfectie?

    Ik zou graag willen dat de foto’s weer worden verwijderd trouwens als dat geen probleem is!

    Reageren
    John (moderator)

    Ook de tong en keel zou een schimmelinfectie kunnen zijn, maar dat is moeilijk te zeggen. Het kan inderdaad toevallig zijn…..

    Reageren
    John (moderator)

    Een blaasje zou ook door een schimmelinfectie veroorzaakt kunnen worden.

    De foto’s zijn verwijderd.

    Reageren
    Anoniem

    Op de tong en keel leek dus óók niet op een soa?

    Reageren
    John (moderator)

    Nee. Eerder een schimmelinfectie..of een beginnende keelontsteking

    Reageren
    Anoniem

    Bedankt!

    Als ik nu dat zalfje smeer op m’n geslachtsdeel, dan gaat de schimmelinfectie in m’n mond niet weg neem ik aan.
    Moet ik daar dan nog iets anders voor hebben?

    En kan ik zoenen zonder de schimmelinfectie over te dragen?

    Reageren
    John (moderator)

    Van het zalfje gaat ze inderdaad niet weg.
    Als het een schimmelinfectie is, kun je daar iets voor krijgen om te spoelen…
    In principe valt dat met die besmettelijkheid met zoenen wel mee

    Reageren
    Anoniem

    Ik ben al iets meer gerustgesteld. Zo raar dat de uitslag dat ik herpes heb negatief is maar ik er op de een of andere manier alsnog zo bang voor ben! Ik ben ook nog steeds heel bang voor HIV.

    Bedankt voor de hulp in ieder geval

    Reageren
    John (moderator)

    HIV is wel erg onwaarschijnlijk. Je hebt geen onveilige seks gehad. En van zoenen krijg je geen HIV
    Geen spoken zien waar er geen zijn…..

    Reageren
Reageer op: Heb ik een soa?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.