- Kerim25 september 2021 om 00:12
Goedenavond,
Ik heb zojuist sex gehad met een dame.
Beffen = kort en geen bloed gezien.
Sex = vaginaal en met condoom. Condoom nog erna nagekeken geen scheuren.Is dit veilig geweest voor Hiv moet ik testen?
+ ben besneden.
Gr,
Kerim8 reactiesReagerenJohn (moderator)
25 september 2021 om 00:19Het risico op HIV is nagenoeg 0. Voor andere soa’s geldt dat dus niet
Reageren
Ik vraag me alleen af, als je daar dan bang voor bent, waarom dan onveilig beffen?Kerim25 september 2021 om 00:31Ja dom eigenlijk.
Ik heb nog wel een vraagje de condoom heb ik lang bewaard in een donkere maar wel warme plek. De houdsbaarheidsdatum is 2023.
Ik lees nu dat je het cool moet bewaren.
Willen ze zeggen dat het bij warme plekken bewaren een condoom sneller kan scheuren?
Ik heb geen scheur gezien ook goed nagekeken met water erin. Dus dan kan ik uitgaan dat het goed was?Dankje John
ReagerenKerim25 september 2021 om 12:21John (moderator)
25 september 2021 om 16:56als er iets zou zijn, dan zou die idd scheuren.
ReagerenKerim25 september 2021 om 18:04Dus als je een condoom erna controleert en het ziet er normaal uit en lekt geen water, dan is het goed gegaan?
Men geeft enkel aan dat indien je een condoom fout bewaart dat het sneller kan scheuren, maar ook dit zou je moeten merken toch?
Conclusie:
Ik heb de condoom wellicht niet op juiste temperatuur bewaard, maar mocht er iets mis zijn met de condoom dan zou ik dit erna wel moeten merken. Dus een scheur door fout bewaard bijvoorbeeld, zou je zien of merken.Als je niks bijzonders ziet na de sex en er lekt geen water, dan kan ik ervan uitgaan dat de condoom zijn werk heeft gedaan en hoef ik niet te testen voor hiv. Klopt dit?
Groetjes
ReagerenJohn (moderator)
25 september 2021 om 18:06De condoom heeft zijn werk gedaan. Als die scheurt dan merk je dat wel hoor
ReagerenKerim26 september 2021 om 00:57Top!
Dank John.Dus wat ze aangeven is eigenlijk dat het sneller scheurbaar is als je het fout bewaart.
Maar indien je niks ziet of merkt heeft de condoom zijn werk gedaan en is er niks aan de hand.
Klopt toch? Hoef niet te bang te zijn wat hiv betreft.
Indien dit akkoord is namens jou, wil ik de case sluiten en jou danken enorm danken voor je hulp
ReagerenJohn (moderator)
26 september 2021 om 21:00Klopt helemaal
Reageren



