- Jo27 februari 2017 om 14:39
heey , ik heb n vraag ik heb laatst met een vrouw seks gehad ong. 2 maanden geleden en zei zegt dat ze soa heeft en dat t door my komt, maar 2 weken geleden ben k nog met een andrr meisje geweest waar ik ook seks mee heb gehad en die heeft ook by de ggd getest en die was helemaal schoon , hoe kan t dan zijn dat een t wel heeft en ander t niet heeft of liegt de vrouw dat ze soa heeft zelf wil ze er niks meer over zeggen. Alvast bedankt
5 reactiesReagerenAnoniem27 februari 2017 om 14:39En btw. Die vrouw zei gister pas dat ze soa had door mij
ReagerenJohn (moderator)
27 februari 2017 om 14:42Ze zal het dan wel ergens anders hebben opgelopen….
ReagerenJohn (moderator)
27 februari 2017 om 14:44Kan ook zijn dat het laatste meisje te vroeg was met testen.  Ga in ieder geval zelf  een soa test doen.
ReagerenAnoniem27 februari 2017 om 14:46Jaa dat dacht ik ook al maar ze zegt dat ik de enige ben geweest maar ik heb gebeld voor een afspraak maar vind t allemaal maar raar dus k denk k vraag t ff zo
Reagerenkep27 februari 2017 om 16:00Heb je voor de vrouw (die chlamydia melde) een keer onbeschermde seks met een ander gehad hebt? Je hebt niet altijd symptomen en mannen kunnen tot ongeveer 6 maanden met chlamydia rondlopen (voordat bij een man de infectie vanzelf zou klaren). Al met al, je zult het snel weten na je test. (misschien heb jij het trouwens juist van de vrouw die het melde)
Reageren



