- marc c4 december 2015 om 10:48
wij zijn al 5 jaar getrouwd en hebben een zoon van 5 jaar .
toen we getrouwd waren was de sex nog goed , we deden alles (voorspel,anaal enz )
toen mijn zoon geboren was , viel de sex ook weg meestal aan de kant van mijn vrouw ook geen anaal meer en ze had minder zin in sex .
in de 5 jaar dat we getrouwd zijn heeft mijn vrouw mij nooit echt aangeraakt , ze doet geen moeite , ze is nooit eerst als ze sex wil , nooit geen knuffels of genegenheid of zomaar dat ze naast me komt zitten in de sofa .
altijd na 20.00 h gaat ze slapen of aan de tel. met haar vriendinnen of de
i-pad of whatever .
altijd zegt ze ik heb zin in sex , maar wacht altijd op mij tot ik iets doe
in de eerste 5 jaar heb ik altijd actie ondernomen maar nu ben ik het beu .
ik wil ook wel eens aangeraakt of op gegeild worden door mijn vrouw .
in de dag als ik thuis ben , moet ik altijd masturberen , gewoon omdat ik weet dat er weer gewoon geen sex is die dag , altijd is er iets of ze is moe of kinderen op bezoek of of of ………
altijd da stokje in mijn wiel steken om toch nie te moeten .
beste mensen wat moet ik doen ???????( zelf denk ik aan scheiden omdat ze me niet gelukkig maakt )hoop alleszins goede reactie ’s te ontvangen of iemand ook deze problemen , laat het me weten aub
5 reactiesReagerenDroog16 augustus 2017 om 07:51Hoi Marc,
Wat vervelend voor je. Ik weet alesinds wel hoe je je voelt. Hier bij ons ook geen seks meer. Als er iets is komt het van mijn kant. Geen spontaniteit, niks.
Ik weet dat ze me graag ziet maar het komt er gwn niet meer van. We hebben een zoon, en die heeft speciale aandacht nodog. In de zwangerschap was er van seks ook bijna geen sprake. Eerst dachten we dat het door de pil kwam, maar na de zwabgerschap heeft ze een spiraal gestoken en het blijft bloeden, dus gaat het ook niet. Maar het is niks over de hele lijn. En ze weet het wel als ik er over begin, maar er veranderd niks.
Hoe gaat het ondertussen?
ReagerenNico22 oktober 2020 om 15:30Steven11 december 2021 om 20:23Hier hetzelfde probleem . Sinds de geboorte van ons dochtertje en zoontje , 4 j en 1´5 jaar is de sex quasie nihil . Reden slapeloze nachten , druk met de job Ze vind zichzelf te dik geworden enz . Ik masturbeer dan maar heel veel . Toen we net samen waren was het op seksueel vlak geweldig , foto´s en pikante smsen sturen , noem maar op . Mis het enorm . Positieve is wel dat ik mijn lichaam zelf heb ontdekt , prostaat stimulatie enz deed ik nooit voordien . Nu fantaseer ik vooral over dat mijn echtg mij pegged . Maar da zal er nooit van komen vrees ik . Hopelijk wordt het terug zoals toen , mis de heerlijke pijpbeurten . Pff ten einde raad
ReagerenPuk21 november 2024 om 07:02Zelfde verhaal hier. Huwelijk is verschrikkelijk. Nooit sex alles komt bij mij vandaan.
Eerlijk nu?
Ga scheiden!!
Ga ik ook doen…
ReagerenRoel18 januari 2025 om 23:04Mijn vrouw raakt mij al jaren niet aan. Een verschrikkelijk huwelijk.
Ik wacht tot de kinderen oud genoeg zijn en dan stop ik ermee…
Nooit zin. Nooit zelf initiatief nemen. Alle smoesjes al gehad.
Mijn advies.
Scheiden.
ZSMIk heb al te lang gewacht…
R
Reageren


