Pijn bij anale seks

Online ZorgZus
  • #1

    Hi,

    Ik ben een man 27 jaar en heb een vriend. Bij seks doet het enorm veel pijn op één plek. Het is niet zo zeer de anus zelf, want de penis is al "binnen". Maar alsof zijn penis tegen mijn prostaat aan duwt of een andere plek. Ik heb nu voor de 3e keer seks met hem gehad en het wordt niet beter. Het doet echt veel pijn.

    Wat kan die pijn veroorzaken? Is er iets met mijn prostaat, of is het iets anders? Ik durf hier niet echt mee naar de huisarts te gaan omdat ik mij enorm schaam.

    Ik dacht dat seks een genot moest zijn, maar ik ben nu erg bang.

    Reply
    #2

    Dat hoeft niet de prostaat te zijn, maar kan je darm zijn die reageert of een sluitspier in je darm. Als het zeer doet is dat in ieder geval een teken dat er iets niet zo goed gaat en loop je risico op beschadigingen.

    Reply
Reageer op: Pijn bij anale seks


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief