Zoeken Vraag het forum

elke keer een eerste keer

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • doperwt

    telkens als ik seks heb doet het heel erg pijn (zoals een eerste keer) alsie ‘voor het eerst’ weer in mij komt.
    Nadat hij er de eerste keer weer helemaal inzit doet niks meer pijn en kunnen we onze gang gaan, maar ik vind het heel vervelend dat ik altijd boven op moet de eerste keer (aangezien ik de pijn dan ‘zelf in de hand heb’) en voorzichtig moet doen.. heb ik een te nauw kutje?
    ik heb verder nooit opgemerkt ofzo dat mijn kutje nauwer is dan hoort. Ik ben ook gewoon altijd heel opgewonden (nat) en ontspannen dus daar kan het ook niet aan liggen..

    1 reactie
    Reageren
    Sim

    Ik vind dit niet zo vreemd hoor. Dit hebben heel veel meisjes. De vagina is erg gevoelig want er zitten veel sensibele zenuwen.

    Pas als je voortdurend pijn hebt, vaginistisch bent, of als je vreemde afscheiding hebt of andere klachten, zou het pathologisch kunnen zijn.

    Lees deze topic over dyspareunie, oftewel pijn bij het vrijen eens:

    http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/204653-Pijn-bij-het-vrijen-dyspareunie/Page-2.html

    Reageren
Reageer op: elke keer een eerste keer
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.