Zoeken Vraag het forum

Druk/strak gevoel onderbuik

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Ik

    Ik ben , al zeg ik het zelf erg goed op weg om mijn angststoornis / hypochondrie onder controlle te krijgen. Veel therapieën en oxazepam gehad. Nu sinds bijna drie weken geen oxazepam meer. En geen angst gevoel.  Maar nu weer zo gefocust op mijn lichaam. Elk pijntje of iets maak ik weer een heel ding van. Ik raak er niet meer van in paniek , maar zit constant wel in mijn hoofd. Nu ong anderhalve week een soort druk onderbuik. En zeurend gevoel baarmoeder. Zal ik me er teveel op focussen? Of kan dat echt iets van baarmoederkanker of baarmoederhalskanker zijn? Gister gewerkt. En toen nagenoeg weinig gevoelt. Voor de rest geen tussentijdse bloedingen.( Wel een keer na gemeenschap. ) binnenkort verwacht ik weer oproep uitstrijkje.  Vijf jaar geleden was het goed. Pap 1.  Heb ook al zitten denken dat mijn spieren ( in buik) misschien meer gespannen zijn omdat ik geen oxa meer gebruik. Alvast bedankt.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Over-focus zou heel goed kunnen

    Reageren
Reageer op: Druk/strak gevoel onderbuik
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.