- E. Linwellin28 augustus 2013 om 22:59
Hallo,
mijn naam is E. Linwellin (niet mijn echte naam.)
Ongeveer 3 maanden geleden ben ik in mijn badkamer met een plavuizen vloer flauwgevallen.
Ik viel op mijn hoofd, en ik kreeg een bult met een behoorlijke blauwe plek op mijn voorhoofd, net onder mijn pony.
De bult en de blauwe plek zijn al lang weg, maar als ik de plek waar het zat aanraak, ook licht, dan doet het nog steeds pijn.Ik maak me een beetje zorgen hier over, omdat het niet de bedoeling is dat het nog steeds pijn doet…of wel?
Ik hoop dat iemand me kan helpen.
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
29 augustus 2013 om 18:07Nee. Het is niet de bedoeling dat je na 3 maanden nog steeds pijnklachten hebt.
Ga naar de huisarts en vraag een verwijzing voor een CT scan. Het is nodig dit goed te laten onderzoeken. Er zou een scheurtje in je voorhoodsbeen kunnen zitten. Niet lang meer wachten.Laat even wat weten als je bent geweest.
ReagerenJolanda12 maart 2026 om 16:36Ik ben niet goed geworden op toilet en voorover op me hoofd gevallen nog steeds pijn .ik was helemaal blauw ook onder me ogen .
Reageren
Dit is toch niet goed en ben slaperig



