Zoeken Vraag het forum

pijn in bovenbuik

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Mariska

    hallo,

    Ik ben 16 jaar en ik heb al 9 maanden last van pijn in mijn bovenbuik ik ben ook al naar dokters geweest en naar het ziekenhuis maar ze hebben nog niks gevonden. Ik heb er de hele dag last van en zit zeer snel vol met eten en heb het gevoel alsof ik moet overgeven. Als ik te veel gegeten heb moet ik boeren en af en toe komt er dan wat braaksel naar boven.

    7 reacties
    Reageren
    Lana

    Misschien je voeding aanpassen mbv een diëtiste.

    Reageren
    John (moderator)

    Bij welke arts ben je in het ziekenhuis geweest?
    Ik bedoel dus welke specialist.

    Reageren
    Mariska

    naar een kinder mlk arts in maastricht. Daar ben ik nu in behandeling. En in roermond naar kinder en mlk arts

    Reageren
    John (moderator)

    Je klachten lijken op slokdarm of maagklachten. Is dat al eens onderzocht? met een gastroscopie bijvoorbeeld?

    Reageren
    Mariska

    ik heb alleen een maagscopie gehad maar daar bleek alles normaal te zijn maar dat vind ik erg vreemd? wat ik voel is echt niet gezond meer

    Reageren
    John (moderator)

    Je klachten zouden ook door stress/spanningen kunnen worden veroorzaakt. Herken je hier iets in?

    Reageren
    Mariska

    ik heb mijn examens gehad en het is nog niet verminderd voor de rest heb/had ik niet echt stress maar toch bedankt voor het meedenken 😉

    Reageren
Reageer op: pijn in bovenbuik
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.