- roosje22 augustus 2008 om 02:30
Hallo,
ik rijd heel erg intensief paard zo,n elke dag zowat. en vandaag na het rijden voelden ik een inwendige pijn. ( maar die pijn was toen minder ) kon nog lopen en alles doen. maar met het uur werd de pijn erger. en ben bang dat het wat ergs is, de bult kan je ook heel goed voelen en lijkt wel zo,n grote als een golfballetje
en nu weet ik dus niet meer wat ik moet doen?
zijn er mensen die dit ook wel eens gehad heb reageer terug
x3 reactiesReagerenJacques22 augustus 2008 om 10:31Ik kan mij voorstellen dat je een “blauwe plek” in je vagina hebt opgelopen. Een bloeduitstorting dus als gevolg van een gesprongen bloedvaatje. Dit gaat vanzelf over. Laat de huisarts even kijken.
ReagerenAma25 augustus 2008 om 19:31Ik heb ook zoiets gehad, idd goed te vergelijken met een klein golfballetje…
Uiteindelijk bleek dit een onstoken klier, dit kan verschillende redenen hebben zoals een verstopping. Als deze niet vanzelf weggaat en zo een bult/balletje pijn gaat doen is het noodzakelijk het open te laten snijden. De druk en de pijn is hierna direct verdwenen. Mocht je er niet mee naar de dokter gaan is er een grote kans dat deze vanzelf openspringt in je lichaam en dat is zeker niet de bedoeling.
Ga even langs de huisarts zou ik zeggen.
ReagerenBloowie31 augustus 2008 om 21:54[b]Jacques schrijft:[/b]
[quote]Ik kan mij voorstellen dat je een “blauwe plek” in je vagina hebt opgelopen. Een bloeduitstorting dus als gevolg van een gesprongen bloedvaatje. Dit gaat vanzelf over. Laat de huisarts even kijken.[/quote]Ik heb al lange jaren blauw-zwart gekleurde plekken aan mijn vagina. en reeds kort is een langere plek bijgekomen, en ook op gevoelig zo heb ik deze ontdekt. Het is tussen de kl en grote schaamlippen. Sexueel actief ben ik neit, ik kies alleen te blijven in het leven, maar gerust ben ik er toch ook neit in. Graag raad gekregen. Zodat ik me misschien onnodige zorgen ben aan het maken, en deze dan ook kan los laten. Ik ben ook niet zo een dokter lopende iemand, ik los zoveel mogelijk zelf op. Gynecoloog daar ben ik neit voor te vinden. Als echt nodig is, dan zal ik wel gaan.
groetjes
Reageren
Bloowie.


