- Anoniem15 februari 2016 om 22:21
Hallo,14 jaar… ik heb al heel lang last van mijn linker teelbal. Ik ging op een dag over een poort klimmen en mijn bal werd ertussen geplet (niet kapot) maar ik kon dus bijna niet staan van de pijn ik moest hurken maar nu een jaar later voel ik heel veel draadjes in mijn linker kant van de balzak en ik weet niet wat ik moet doen, of dit normaal is misschien heb ik kanker? Ik ben heel stressvol ik wil weten wat dit is
1 reactieReagerenJohn (moderator)
15 februari 2016 om 22:41Draadjes die langs de bal lopen, is de bijbal. Dat hoort daar te zitten. Aan alle twee de ballen. Het kan wel zo zijn dat je het aan een kant beter voelt dan aan de andere kant.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Linker teelbal
- Door Anoniem
- 15 februari 2016 om 21:21
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties