Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Rode bultjes op eikel, maar weet niet wat.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik ben een jongen van 17 jaar en heb een vriedin en samen hebben wij nu al een half jaar seks. Wij hebben elkaar ontmaagd. We doen het onveilig en minimaal 2 maal per maand. Ongeveer 4 maand geleden hadden we lang seks. De dag er na zag ik dat er rode bultjes op mijn eikel zaten, hier schrok ik wel aardig van en dus ben ik op internet gaan zoeken, al gauw kwam ik op een schimmelinfectie terecht. De enigste symptonen die ik had waren de rode bultjes, voor de rest had ik nergens last van. Toevallig hadden wij een zalfje thuis tegen schimmelinfectie. Ik had opgezocht of ik deze zalf mocht gebruiken voor mijn eikel en dat was geen probleem. Binnen een week waren de rode bultjes weg, maar mijn eikel vervelde wel helemaal, hierna heb ik ook geen last meer gehad van de rode bultjes.

    Afgelopen weekend hebben wij weer lang seks gehad en heeft zij mij voor het eerst gepijpt, ze zoog (vond ik zelf) best hard, want het was heel gevoelig en bijna pijnlijk. De rest van de dag was mijn penis best gevoelig, ik ben dus toen eens gaan kijken en er zaten weer allemaal rode bultjes op, dus ik ben gelijk weer gaan smeren, verder heb ik weer nergens last van. Een dag later waren de bultjes alweer minder, toen ik weer een keer keek waren de bultjes aan het “vervelen”. Zeg maar er zat een wit puntje en dat kon ik we wrijven en toen bleven er rode vlekjes over. De bultjes komen ook niet zomaar terug (zover ik weet komen ze alleen na lang seks te hebben gehad).

    Nog wat extra info:
    Mijn vriendin weet hier van maar zelf heeft ze nergens last van. Ik heb haar ook gebeft. Ik verzorg mijn eikel zorgvuldig, zonder zeep en met een zacht washandje/doekje.

    Ik maak mij er zorgen om en het maakt mij ook onzeker, dus zou graag van jullie weten wat jullie denken, zelf denk ik dat mijn eikel gewoon geïrriteerd is en dat het moet rusten. Als het echt noodzakelijk is ben ik bereid om naar de dokter te gaan.

    Alvast bedankt!

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als het een gevolg van een schimmelinfectie is, moeten je alle twee een kuur doen. Het is namelijk mogelijk dat je elkaar op die manier blijft besmetten. Haal Canesten Gyno en gebruik die alle twee tegelijk. Tijdens het gebruik geen seks en niet masturberen.

    Reageren
    Anoniem

    Hallo Tandor,

    Ik denk zelf dat het geen schimmel infectie is geweest want ik heb nergens last van gehad alleen de rode bultjes/vlekjes en mijn vriendin heeft nergens last van, ook niet na de eerste keer dat ik deze bultjes kreeg.

    Reageren
    John (moderator)

    Waarom had je die zalf gebruikt en waren de klachten daarna weg?

    Een irritatie kan natuurlijk ook…..
    Ga maar eens naar de huisarts en bespreek het met hem/haar

    Reageren
    Anoniem

    Ik had het gebruikt, omdat ik op eerste instantie op een infectie uitging, maar ik had de symptonen nog niet gelezen. En het enigste wat ik daar van had was de rode bultjes. Woensdag heb ik al een afspraak, want ik wil graag zekerheid en dat heb ik nu niet.

    Reageren
    Jo

    ik heb het zelfde en ik heb ook lang sex gehad zou je mij het resultaat willen vertellen dat als het schimmel is ik hierop kan reageren

    Reageren
Reageer op: Rode bultjes op eikel, maar weet niet wat.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.