Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Frenulotomie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Cas (17 jaar)

    Hallo allemaal,

    Ik had al een tijdje een vermoeden dat mijn frenulum (peesje dat je eikel en de voorhuid verbind) te kort was. Ik had er met aftrekken nooit echt problemen mee gehad, behalve dat het pijnlijk werd als ik mijn voorhuid ver naar achteren trok. Sinds kort heb ik een vriendin en zijn we het een en ander gaan doen. Na de tweede keer aftrekken zag ik opeens bloed zitten op de lakens en er een wondje zat op dat peesje (erg pijnlijk).

    Ik ben nadat dat gebeurd was gaan zoeken op het internet en kwam erachter dat dit komt door een te kort peesje. Ik besloot (na lang nadenken) toch even naar de huisarts te gaan. Dat is wel ff klote, omdat ik net een nieuwe huisarts had en je je natuurlijk erg schaamt ervoor… Ik had een afspraak gemaakt en mijn huisarts zei inderdaad dat het peesje aan de korte kant was. Een week erna heb ik bij hem een ingreep gedaan en ik schaamde me uiteindelijk helemaal niet voor :).

    De huisarts spoot eerst soort verdoofmiddel in de eikel, waardoor deze wordt verdoofd (wel heel gevoelig) en wat groeit. Je ziet dan goed waar het peesje zit en kan dan makkelijker worden weggebrand. Nadat het was weggebrand is het een tijdje bij mij blijven bloeden. Ben daarom de volgende dag meteen teruggegaan om te checken of het wel allemaal goed was gegaan. De huisarts zei dat dit normaal was en gaf me een soort kunstmatig korstje mee (als je dat op de plek doet waar het bloed, dan werkt dat als een korstje en laat het bloeden stoppen.

    Het viel me wel meteen op dat ik nog een soort stukje huid op mijn eikel zat. Ik had gehoopt dat dat vanzelf weg zou gaan, maar ik ben nu al 2 maanden verder… Ik vraag me dus af of andere mannen hier dit ook hebben laten doen en mij hier misschien wat meer over kunnen vertellen.

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat zal een restant van het toompje zijn. Je kunt namelijk niet te dicht bij de eikel wegbranden omdat dan het risico bestaat dat de eikel ook verbrand.

    Reageren
    Anoniem

    Dus het zal er voor altijd blijven?

    Reageren
    John (moderator)

    Ik neem aan van wel. Het is natuurlijk moeilijk om er iets over te zeggen ongezien. Je zou eventueel naar een uroloog kunnen gaan. Die kan het wellicht weghalen

    Reageren
Reageer op: Frenulotomie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.