- Anoniem18 juli 2015 om 05:37
hallo.
ik ben 15 jaar. Mijn penis is slap ongeveer 8/9 cm en stijf iets van 14/15cm. Ik heb beetje haar op mijn penis en heb veel op mn ballen en zelfs boven mijn penis. Mijn vraag is vinden meisjes het niet vies dat een jongen allemaal schaamhaar heeft? Als ik het wegscheer is het er in 2 weken ofzo weer helemaal haha.
1 reactieReagerenJohn (moderator)
18 juli 2015 om 09:12Dat is natuurlijk heel persoonlijk……..
Reageren
De een zal het minder prettig vinden dan de ander…ik zou me er in ieder geval geen zorgen over maken. Dan zie je dan wel. Je kunt het dan altijd nog weg halen…..
Ook over de lengte van je penis hoef je je zeker geen zorgen te maken. Je zit daarmee al op het gemiddelde van erecte penissen bij volwassen mannen. Jouw penis groeit nog.
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
