Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

bultje bij schaamhaar

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    hallo.

    ik heb een tijdje geleden mijn schaamhaar geschoren en heb er nog steeds een beetje last van.
    dit komt omdat een aantal rode/paarse vlekken bij mijn schaamhaar heb zitten en ook een bultje ik heb ook een beetje last van irritatie daar.

    iemand een idee wat dit zou kunnen zijn?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Waarschijnlijk zijn het ontstoken haarzakjes. Dat kan wel eens gebeuren na een scheerbeurt. Gebruik wat sudocrème.
    Je kunt natuurlijk ook even bij de huisarts langs gaan, die kan het dan even goed bekijken.

    Reageren
    Anoniem

    oke bedankt voor de info.

    kan ook wel een foto van het bultje toevoegen als dat iets helpt

    Reageren
    John (moderator)

    Dat kun je doen.
    Kijk dan of je een foto kunt maken van het bultje en de vlekken

    Reageren
Reageer op: bultje bij schaamhaar
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.