Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

onbestemd gevoel achter scrotum

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • rubino

    Ik ben 36 en Sinds enkele dagen heb ik een “onbestemd” gevoel achter mijn scrotum, het is niet pijnlijk maar ben me de ganse dag er bewust van. Bestudering van de beide ballen heeft geen knobbels of iets dergelijks opgeleverd. Wel heb ik het idee dat de balzak vaker en op vreemde momenten samentrekt, niet alleen met kou. Ik heb afgelopen jaren meerdere onderzoeken gehad oa een kijkoperatie in de blaas en plasbuis omdat ik moeite had met uitplassen, dit is betiteld als bekkeninstabiliteit en gaat ook wel een stuk beter. In de ochtend heb ik regelmatig behoorlijke buikpijn, na het toiletbezoek wordt dit veelal al snel minder, ontlasting is overigens vaak dun, ook hier is onderzoek naar gedaan maar men schijnt niks te kunnen vinden.

    iemand enig idee of deze zaken verband kunnen houden?

Reageer op: onbestemd gevoel achter scrotum
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.