- Z18 juni 2013 om 21:47
Dus ik had laatst aan mijn ballen gevoeld omdat we het hadden over kanker op onze school en dus voelde ik een soort balletje van een grootte van een erwt. Ik had gegoogeld wat het zou kunnen zijn, maar ik kon niks vinden. Het zou een bijbal kunnen zijn, maar dat ‘erwtje’ zit onderin mijn bal vast aan mijn bijbal. Ik ben 13 jaar en zit dus niet in de leeftijd waar teelbalkanker in voorkomt. Help?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
18 juni 2013 om 22:43Wat je voelt is waarschijnlijk de overgang van de bijbal naar de zaadleider.
Reageren
Op bijgaande foto kun je dat goed zien. Je kunt natuurlijk voor de zekerheid en ook de geruststelling even langs gaan bij de huisarts. [img size=692]http://www.dokter.nl/media/kunena/attachments/legacy/images/man-05f0bd3e5e2162efc7b0d06300046cf1.jpg[/img]
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Erwt-vormige extra teelbal aan de bijbal
- Door Z
- 18 juni 2013 om 19:47

Beheerd door
Peter (huisarts)
- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties