Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Steek in penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Sinds een paar maanden heb ik af en toe een pijnlijke steek in mijn penis of urinebuis (moeilijk te lokaliseren. Wanneer ik moet plassen tijdens zo’n steek of druk zet is dat zeer pijnlijk. De steek duurt meestal ongeveer 10 min. en eindigt vaak na het (pijnlijke) plassen. De afgelopen maanden heb ik dit ongeveer 10 keer gehad. Het is dus geen dagelijks probleem. Ik ben vorige week naar de huisarts geweest en mijn urine is getest maar daar werd niets gevonden (werd trouwens niet precies gezegd waarop de urine getest werd). Ook een SOA test wees niets uit. De huisarts dacht aan een wondje of litteken in de urinebuis die na veel inname van vit c verdwijnt. Nu ik extra vit c slik heb ik het gevoel dat ik wat vaker kleine steekjes heb, maar kan ook tussen mijn oren zitten omdat ik er nu veel meer oplet dan voorheen.

    Mijn vraag is of iemand deze klachten herkent. Zo ja hoe lang dit geduurd heeft en of er bepaalde handelingen/voedsel zijn die deze klachten kunnen veroorzaken?

    Alvast bedankt voor het lezen..

    vrgr

    20 reacties
    Reageren
    Sven

    Moet je vit A innemen,
    wordt je urine dunner,
    en doet het minder pijn,
    had mijn neef ook!

    Reageren
    Pieter

    Beste..

    Ik herken het probleem bij me zelf de huisarts weet niet wat het is en een soa test was positief dus dit is het ook niet, is het probleem opgelost ondertussen?

    Reageren
    Anoniem

    @Pieter, je bedoelt de SOA test was negatief, anders heb je wel een SOA namelijk.

    Reageren
    Willem

    Ik ken het zelfde probleem.. Ook ik ben bij de huisarts geweest.. Zelfde testjes, kon ook niks vinden.. Nu heb ik het heel af en toe eens, terwijl ik het voorheen bijna wekelijks had.. Ik moet er maar mee leven denk ik..??

    Reageren
    niemand

    jezelf niet bevredigen met badschuim/shampoo 😉 dat kan ook voor steken zorgen

    Reageren
    Havee

    Veel water drinken, of je wel of niet alcohol tot je neemt. Zet 2 flessen water klaar, en drink zeker 2 liter water/dag (wat voor iedereen geldt), maar zeker bij alcohol.
    Wees blij dat er niets anders is gevonden!
    In concreto: vit C kan tot 1 gram (1000 mg.) geen kwaad, mits je voldoende water neemt.

    Zou je, Anoniem, willen aangeven in welke mate je rookt en drinkt?

    In afwachting en je het beste wensend.

    Reageren
    Wilfried

    Beste,

    Ik denk dat er een piep klein niersteentje in een urinebuis zit. Dit kan ook veel hoger zitten. dus niet in de urineschacht, de pijn straalt dan uit naar de urinebuis.
    Bij een echografie of röntgen kunnen ze dit zien.
    Ik heb al 5 last van nierstenen gehad, 3 jaar geleden zij er wat kleintjes vergruisd.

    Reageren
    Niersteen

    Ik heb 5 maanden met die pijnklachten rondgelopen tot ik heel klein niersteentje uitplaste. Daarna niks meer gevoeld.

    Reageren
    ron

    hoi
    heb ook last van steken aan penis
    dacht soa had ,heb ik niet
    doker kan niks vinden
    nu door gestuurd na ziekenhuis

    Reageren
    Dirk

    Zelf heb ik ook af en toe steken, branderig gevoel bij plassen, het laatste halfjaar af en toe eens last maar sinds enkele weken dagelijks last dus naar de huisarts, het is geen SOA of blaasontsteking.

    Ron of ieder ander hierboven al iets wijzer geworden?

    Met vr. gr.

    Dirk

    Reageren
    Jul

    Hoi, ik ben 19 jaar en heb zo nu en dan eens een steek in mijn penis. Maar dat is één steek en dan is het eigenlijk gewoon gedaan. Heb daar heel soms eens last van maar niet aanhoudend of elke dag. Heb er eigenlijk nooit echt iets achter gezocht. Het is gewoon zo misschien eens om de twee weken dat ik eens een steek heb. Zou ik mij zorgen moeten maken of is dit normaal?

    Reageren
    Jul

    Ik zit vaak met mijn laptop op de schoot voor school (geen idee of dat er mee te maken kan hebben?)

    Reageren
    John (moderator)

    Klinkt toch vrij normaal

    Reageren
    Jul

    Dacht ik ook wel..Lol…Ik maak wel vaker mezelf gek met te twijfelen over allerlei domme dingen. Bedankt voor de geruststelling 🙂

    Reageren
Reageer op: Steek in penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.