- Sven31 juli 2011 om 22:39
beste meneer/mevrouw,
Ik heb nu sinds een tijdje al 3 keer een wit dun draadje van ongeveer 20 cm uit mijn penis. Het steekt er dan ineens uit en je kan het er zo uittrekken.
Mijn vraag is natuurlijk nu wat dat kan zijn en/of het ernstig is.
Alvast bedankt!
15 reactiesReagerenIkke31 juli 2011 om 22:58Bedoel je slijmerige afscheiding?
Reagerensven31 juli 2011 om 23:01bedankt voor het reageren, maar het is echt een soort haar van 20 cm lang.
ReagerenKlaske1 augustus 2011 om 15:03Vreemd verhaal. En gebeurt dit steeds opnieuw? Hoe vaak heb je nu al een haar uit jouw penis gehaald?
ReagerenSven1 augustus 2011 om 15:59Ik heb dit nu 3 keer gehad, sinds ongeveer een maand. Ik snap zelf ook niet wat het kan zijn. ik heb geen pijn ofso, maar weet dus niet of dit kwaad kan.
ReagerenGerard F8 augustus 2011 om 16:34Raar hoor, ik heb dit nog nooit eerder gehoord, dus of het kwaad kan, weet ik niet. Wat vind de huisarts ervan? En neem de haren mee als je er naar toe gaat! Weet je al wat het is?
Reageren…25 oktober 2011 om 18:43dit heb ik nu ook al een hele tijd.. weet je al wat het is
ReagerenAnoniem15 december 2013 om 17:13iemand een idee?
ReagerenAnoniem3 mei 2014 om 01:06Heey Sven, ik heb dit ook een keer gehad en ik vraag me ook af wat dit is. Ik heb ooit in een horror film gelezen en gezien dat er ook haar van achter je oog kan komen en dat je dan bent bezeten ofzo. Maarja dat is natuurlijk een film en bij ons komt het uit ons geslachtsdeel. Ik vind het allemaal maar vaag..
Reagerenano18 juli 2020 om 00:54Ik zie dat dit een oud topic is. Maar het fenomeen is voor mij herkenbaar. Zou het kunnen dat het draadwormen betreft? Ik trok er 2 van onder mijn voorhuid. 1 stak uit mijn tepel. In het verleden trok ik er al eens 1 onder mijn nagel vandaan. En vanochtend voelde ik wat kriebelen en trok ik er 1 van onder tussen mijn benen. Die van onder mijn voorhuid zijn via de huisarts naar een lab voor onderzoek. Zie foto. ze bewogen. Ik krijg het resultaat als het goed is dinsdag. Heb gestudeerd in Mexico en op vakantie geweest in Cuba in 2018/2019.
ReagerenBijlagen:
Alias24 april 2022 om 20:53Ik heb ook een draadje uit mijn lul hoe komt dat?? En hoe kan ik het wegkrijgen?
ReagerenJohn (moderator)
4 april 2022 om 20:56Wat draadje, hoe draadje en waar draadje??? Kan me er zo niets bij voorstellen
ReagerenA19 september 2022 om 17:44Ik heb het nu ook all en tijdtje en het gebuurt zoms als ik klaar kom is het gevaarlijk
ReagerenJohn (moderator)
19 september 2022 om 18:20Nee gevaarlijk zal dat zijn. Je kunt ermee naar de huisarts gaan als je daar bezorgd over bent/blijft
Reagerennad14 november 2023 om 21:06En, weet je al wat het was? Scary stuff! Bij mij zijn het eerder echte haren, volgens mij geen wormen…
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Draadje uit penis
- Door Sven
- 31 juli 2011 om 20:39

Beheerd door
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
