Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Draadje aan de eikel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Malaga

    Hallo, ik ben een jongen van 16 en had seks met mijn vriendin toen plotseling het draadje dat mijn vel met mijn eikel verbind, begon te bloeden. Ik in alle paniek naar de badkamer. Ik zag dat er een kleine ‘knap’ in zat en niet doorgescheurd is.

    Wat zijn nu mijn opties? Ik wil het liefst operaties en doktoren vermijden .

    Zalf of zoiets?
    Help!!!

    8 reacties
    Reageren
    Peter

    Oei, wat vervelend. Als ik het goed begrijp heb je een scheurtje in je toompje gekregen. Als het je niet pijnlijk is dan goed schoonhouden en het zal snel genezen. Mogelijk “te droog” geweest tijdens de sex ( voorspel is belangrijk, maar glijmiddel kan ook en met condoom is het risico minimaal ) of heb je geforceerd “gestoten” in je enthousiasme. Neem, samen, de tijd er voor, da’s dubbel genieten.

    Bij twijfel of slechte genezing toch maar even een afspraak maken met de dokter, je wil er tenslotte nog heel lang veel plezier aan jouw piemel beleven!

    hou je haaks,
    Peter.

    Reageren
    Raps

    Mijn draadje is denk ik te klein

    Reageren
    John (moderator)

    Ga dan naar de huisarts en laat ernaar kijken

    Reageren
    Kan dat draatje ook vanzelf weg
    John (moderator)

    Nee, dat gaat niet vanzelf weg

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb al een paar keer seks gehad, maar als ik seks heb zonder zen condoom dn bloed mijn toompje meestal en ik kan men voorhuid moeilijk en soms zelfs niet helemaal naar achteren doen wat moet ik doen?

     

    Reageren
    Anoniem

    (Het doet ook pijn)

    Reageren
    John (moderator)

    Daar moet je dan mee aar de huisarts gaan

    Reageren
Reageer op: Draadje aan de eikel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.