- Fender17 juni 2011 om 13:40
hallo,
ik heb precies twee weken terug een operatie gehad aan mijn toompje,
die was te kort waardoor deze niet verlengd werd maar zelfs helemaal werd verwijders.
een paar hechtingen gekregen enz,
advies van de uroloog: dagelijkse activiteiten kan je gewoon , nachtelijke activiteiten pas na 10 dagen.
alles leek in orde nog laten checken door een dokter die zei dat het goed genas en dat er niks raars was,
tot ik woensdag seks heb gehad met mn vriendin, het deed pijn maar verder geen groot probleem dacht ik.
na de seks toch even gekeken en je zag de littekens een heel stuk duidelijker maar geen bloed ofzo.
vandaag weer seks gehad en toen ging het helemaal mis, overal bloed,
nu was er niet alleen bloed maar ook een bloed-sliert die meekwam? ik heb geen idee wat dit is de hechting misschien , maar voorzover ik weet waren die helemaal opgelost…
ik heb tegen mijn vriendin gezegd dat het maar beter is als we er weer even wat tijd tussen laten.maar wat kan ik het beste doen? terug naar de uroloog?
of gewoon een tijd laten rusten tot het hopelijk geneest.
verder is het een beetje pijn lijden op het moment..6 reactiesReagerenAnoniem18 juni 2011 om 21:10Een toompje dat scheurt is onschuldig. De bloedsliert is waarschijnlijk een gevolg van vermenging met vaginaal slijm. Ik neem aan dat het inmiddels alweer geheeld is. Klopt dat?
ReagerenAnoniem18 juni 2011 om 21:19Lees meer vragen en antwoorden over toompje gescheurd
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=toompje+gescheurd&sa=zoeken#1036Fender19 juni 2011 om 07:35het is inderdaad wel weer geheeld,
Reageren
ik vond het alleen raar aangezien mijn toompje dus is verwijderd,
er is letterlijk nog een millimeter van over..
dus hoop ik dat dit niet keer op keer scheurtAnoniem110 november 2012 om 14:54Lees meer vragen en antwoorden over een gescheurd toompje:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=Toompje+gescheurd&sa=zoeken&siteurl=http%3A%2F%2Fwww.dokter.nl%2FBloem1 mei 2013 om 20:31Hallo,
Reageren
Mijn vriend is ook geopereerd aan zijn toompje
Maar het is nu 3 maanden verder en hij zegt dat hij
Nog geen seks durft te hebben hij is nog steeds bang voor zijn vel
Hij denkt dat hij weer pijn gaat krijgen en hij is bang dat het niet lukt
Ik wil hem helpen maar hoe? En komt jullie dit ook
Bekend voor dat jullie na de operatie nog steeds bang waren?John (moderator)
1 mei 2013 om 21:37Beste Bloem,
Reageren
Angst is heel persoonlijk en natuurlijk voor iedereen anders.
Wat je zou kunnen proberen is het volgende:
Kies het juiste moment en begin een beetje te knuffelen,
Hou glijmiddel bij de hand en doe een flinke portie op/over zijn penis en begin rustig met aftrekken.
Hij zal dus aan den lijve moeten ervaren dat het geen pijn doet en geen kwaad kan. Maar wel voorzichtig…
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
toompje operatie, te vroeg seks gehad?
- Door Fender
- 17 juni 2011 om 11:40
Beheerd door
Peter (huisarts)- 6 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties

