- Chillekerel9327 januari 2011 om 15:22
Ongeveer één jaar geleden kreeg allemaal kleine puistjes op mijn balzak, dit leek me volkomen normaal. Maar sinds enkele maanden zijn enkele van die puistjes omgevormd tot dikkere witte en harde wratjes. Dit is uitsluitend op mijn balzak, niet op mijn penis.
Ik dacht eerst aan genitale wratten, maar ik heb nog geen seksuele betrekkingen gehad. Moet ik mij zorgen maken? En indien het degelijk genitale wratten zijn, zijn er behandelingen voor deze?
Ik ben een jongen van 17 jaar en maak me een beetje zorgen. Bedankt!
6 reactiesReagerenAnoniem27 januari 2011 om 17:43Lees ook:
witte bultjes overal op penis en balzak
http://www.dokter.nl/forum/SOA-overigen/129036-witte-bultjes-overal-op-penis-en-balzak.htmlBultje op balzak
http://www.dokter.nl/forum/Zaadbalkanker/86450-Bultje-op-balzak.htmlBultjes/puistjes op balzak en penis
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/192655-Bultjes/puistjes-op-balzak-en-penis.htmlAnoniem21 december 2013 om 03:04ik heb dezelfde probleem ,ik heb een soa/Hiv test en het was negatief en na de teste met enkele maanden komen er nog meer wratjes bij en bij mijn eikel ook en ik heb geen idee wat dat is ??
ReagerenTandor121 december 2013 om 17:52Weet je zeker dat het wratjes zijn of zijn het witte of roze bultjes? Waar zitten de wratjes precies?
ReagerenAnoniem15 januari 2014 om 18:53Ik heb ook dezelfde probleem en die wratten jeuken wel erg en lastig ik heb wraten over heel mijn teelbal en eikel , ik heb wel sexueel contact gehad maar enkele maanden er na merkte ik deze wratten en ik ben Soa/hiv test gaan doen en het was negatief heb nu geen fucking idee wat het is 🙁
ReagerenJohn (moderator)
15 januari 2014 om 18:57Het lijken zo op de foto geen genitale wratten op je eikel. Heb je misschien een foto van je balzak waar de “wratjes” op te zien zijn?
ReagerenAnoniem23 mei 2016 om 15:36
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
wratten
- Door Chillekerel93
- 27 januari 2011 om 14:22
Beheerd door
Peter (huisarts)- 6 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties