- jri22 april 2025 om 21:28
Hi.
Ik heb sinds een paar dagen klein wondje op het toompje van mijn penis (het is echt een minuscuul rondje) en dit geneest maar niet? Ik heb overigens geen idee hoe ik hier aan gekomen ben.
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
22 april 2025 om 22:22Misschien wat meer ” rust ” geven? En eventueel wat sudocreme gebruiken
Reagerenjri22 april 2025 om 22:26Ja ik probeer niet te masturberen! Maar bijv bij een ochtenderectie etc komt er toch weer spanning op te staan. Is sudocreme hetzelfde als zinkzalf?
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties