- Jan3 november 2009 om 18:02
Na het masturberen heb ik een rand onder mijn eikel. Die rand loopt er helemaal omheen. Dus dan heb ik de rand van de eikel en daar onder nog een rand.
Wat is dit en hoe komt dit?
2 reactiesReagerenhenk4 januari 2010 om 20:17heb precies het zelfde probleem geen idee hoe dit komt.
ReagerenAnoniem5 januari 2010 om 01:04Lees ook:
Rand penis blauw
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/194669-Rand-penis-ietswat-blauw.htmlBlauwe rand eikel
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/216996-Blauwe-rand-eikel.htmlPijnlijke eikel
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/140013-pijnlijke-eikel.html
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Na masturberen rand onder eikel
- Door Jan
- 3 november 2009 om 17:02
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties