Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

kleine penis?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Alex

    Hallo iedereen, mijn penis is namelijk 3-4 cm normaal en 7-8 cm als ik een erectie heb.

    Ik wil het namelijk gaan laten kijken met mijn hormonen bij een huisarts, maar durf niet te zeggen dat ik een kleine penis heb.
    Enige tips?

    Mvg,
    Alex

    5 reacties
    Reageren
    Alex

    Vergeten te zeggen, 20j, 21j in mei.

    omtrek 5.25?

    Reageren
    Fdv

    Tegen de huisarts kan je prima deze dingen zeggen hoor, het is vertrouwelijk en een huisarts die kijkt echt nergens van op.

    Reageren
    John (moderator)

    Als je daar al voor naar de huisarts gaat moet je ook zeggen waarom je die hormonen wilt laten controleren. Ik zie ook niet het probleem om dan te zeggen dat je penis aan de kleine kant is.

    Reageren
    Alex

    Dankjewel voor uw reactie, ik ga zowiezo een afspraak maken bij de huisarts.

    Stel, er is effectief een behandeling voor een kleine penis. Welke zijn de opties?
    Bv testosteron, ik ben over 5 maanden 21 is het niet te laat?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat zul je met je huisarts moeten bespreken

    Reageren
Reageer op: kleine penis?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.