Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Help! Soa???

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Chris

    Weet iemand misschien wat dit voor een rode vlekken zijn???

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Lijkt op een irritatie

    Reageren
    Chris

    Ik zag het vanmorgen ineens, woensdagavond seks gehad en donderdagavond gemasturbeerd, zou dat daarvan een irritatie kunnen zijn? Of er teveel aan zitten?
    Ook heb ik best last van een wat droge huid en vaak ook schilferig op de huid.
    Moet eerlijk zeggen dat ik dit soort plekjes weleens vaker heb gezien bij mezelf ook.

    Kan ik hier iets mee doen John?

    Reageren
    John (moderator)

    Wellicht is het allemaal iets te veel geweest. Je zou er wat zinkzalfsudocreme of uierzalf op kunnen doen

    Reageren
    Chris

    Oke,

    Maar jij denkt in eerste instantie niet aan schimmel of soa John? Snap dat het niet zeker te zeggen is via 1 foto.

    Aangezien ik de plekjes weleens vaker heb en de droge schilferige huid soms (en dan even google) doe ik er weleens canesten skin op.

    En ik heel af en toe weleens eenn wisselend contact heb (met vrouwen en nooit zonder condoom)

    Reageren
    John (moderator)

    Het doet mij niet denken aan een soa of schimmelinfectie. Canesten heeft niet zoveel zin als er geen schimmelinfectie is want dan is het niet zo goed voor de huid.

    Reageren
    Chris

    Oke dank je wel, dan probeer ik sudocreme, kijken of het snel wegtrekt.

    Reageren
Reageer op: Help! Soa???
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.