Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Schimmel?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Dirk

    Hoi,

    Ik heb sinds een lange tijd elke keer last van dit soort rode vlekjes op de huid, en soms ook rode vlekken/vlekjes op de eikel, paar jaar terug schimmel vastgesteld, zalf gekregen, deze zalf gebruikt ik nu nog wel eens als het terugkomt, dan gaat het snel weg, en komt het weer op een andere plaats. 3 maanden terug wel een wisselend contact gehad (met condoom) dus ga ook niet vanuit dat het iets anders is. Ziet iemand zo of het echt weer een schimmelinfectie kan zijn?

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Daar kan je zo niemand antwoord op geven. Ga ermee naar de huisarts

    Reageren
    Dirk

    De vlekken komen en gaan elke keer, is de ene weg komt het op een andere plek weer terug, is dat niet typerend voor een schimmelinfectie?

    Reageren
    John (moderator)

    Kan er zo geen antewoord op geven

    Reageren
    Dirk

    U denk ook niet aan een soa? Heb verder geen klachten in de vorm van afscheiding ofzo of pijn bij plassen..

    Reageren
    John (moderator)

    Volgens mij heb ik toch al 2 x gezegd dat ik er zo helaas niets over zeggen kan.

    Reageren
Reageer op: Schimmel?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.