- Anoniem22 september 2022 om 12:37
Als er een bobbel op de teelbal zit, is dit dan teelbalkanker?
Het zit namelijk niet in mijn teelbal, maar echt erop, tegen mijn bijbal aan.
4 reactiesReagerenAnoniem22 september 2022 om 13:17Toevoeging: het heeft niet de vorm van een erwt. Het is eerder een soort hard buisje. M’n bal is verder ook niet groter of harder
ReagerenJohn (moderator)
22 september 2022 om 16:36Nee dat hoeft zeker niet
ReagerenAnoniem22 september 2022 om 18:05Wat zou het nog kunnen zijn?
ReagerenJohn (moderator)
22 september 2022 om 18:09Ik zou het zo niet weten. Ga ermee naar de huisarts
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Teelbalkanker
- Door Anoniem
- 22 september 2022 om 10:37
Beheerd door
Peter (huisarts)- 4 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties