Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Blaartje op penis.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Vince117

    Heb sinds een paar maanden af en toe een blaartje op mijn penis. Het zijn er nooit meer dan 2 en bij het wassen voelt het wat gevoeliger aan. Is dit een SOA of komt het door wrijving ? Heb in Augustus van 2021 chlamydia gehad maar weer niet of het daar iets mee te maken heeft, was er heel snel bij dus denk van niet. Ik hoop dat iemand me kan verder helpen.

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Lastig te zeggen zo. Ik kan herpes niet uitsluiten. Ga ermee naar de huisarts en laat ernaar kijken

    Reageren
    Vince117

    Deze keer is het gekomen na 2x masturberen, kan het misschien zijn omdat ik het te hard doe want ik ga redelijk hard.

    Reageren
    John (moderator)

    Dat zou heel goed kunnen

    Reageren
    Kamal

    Weet iemand wat dit is het is een blaartje in me pas buis

    Reageren
Reageer op: Blaartje op penis.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.