Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Toompje te kort?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jonas

    Ik ben 23 jaar, ik denk dat mijn toompje te kort is, mijn voorhuid kan wel helemaal over mijn eikel heen alleen trekt het wel aan mijn toompje. Ik denk dat hij te kort is waardoor dit trekt maar gaat dit vanzelf langer worden of niet? Hij gaat er namelijk wel helemaal overheen, en met seks is hij nooit gescheurd alleen trekt het wel. Met masturberen trekt het ook wel maar niet heel erg.
    Vind het namelijk wel spannend om naar de dokter te gaan, zeker als het niet hoeft.

    Groet, jonas

    3 reacties
    Reageren
    Mike

    Als de voorhuid over de eikel kan is het volgens mij prima, dat er wat spanning op het frenulum staat komt bij veel jongens voor en met de tijd rekt het wel wat op.

    Reageren
    Ano

    Ja, zoals Mike al schreef, is best normaal. Ik ben 42 en heb dat ook nog. Zolang de voorhuid er af kan om de boel schoon te maken en je geen pijn hebt bij betrekkingen, is er niks aan de hand.

    Reageren
    John (moderator)

    Mogelijk is het toompje dan idd te kort. Het gaat niet vanzelf langer worden. Ga er dus mee naar de huisarts

    Reageren
Reageer op: Toompje te kort?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.