- Aaldrik20 september 2021 om 15:07
Beste forum,
Inmiddels heb ik al drie a vier weken last van een specifiek probleem. Het begon met een krampachtig gevoel in mijn testikels die gedurende vijf dagen steeds merkbaarder werd. In eerste instantie was het een zorgelijke last maar bezorgde mij geen significante problemen met het lopen. Ik sport dagelijks, voornamelijk hardlopen, en ben hier zonder problemen mee door kunnen gaan. Uiteindelijk leken mijn ballen af en toe vreemd te liggen, waarbij de één over de ander heen lag (in opgetrokken staat) en de scrotale raphe ook af en toe schuin was getrokken (naar links).
Ik heb de huisarts er naar laten kijken en kon niets ernstig vinden. Hij heeft een steeldraai uitgesloten en de positie van mijn testikels was volgens hem prima. Hij vermoedde o.a. dat het een teelbal ontsteking zou kunnen zijn die in verband met sporten is ontstaan en heeft aanbevolen een paar week rustig aan te doen. Na twee weken rust, zonder hardlopen, leek het gevoel bijna te zijn verdwenen, tot dat ik af en toe zeer scherpe steken ervoer bij het wandelen, en uitsluitend aan mijn linker bal. Dit is niet te vergelijken met de zeurende pijn waar het mee begon. Toch lijkt de positie van mijn ballen geen invloed te hebben op wanneer ik steken voel. Ik heb een nieuwe afspraak staan voor donderdag maar hoop zoveel mogelijk informatie te kunnen verzamelen om mijn huisarts advies mee aan te vullen.
Ter aanvulling van mijn situatie wil ik vermelden dat ik vier week geleden in de aanloop naar dit probleem mijn geslachtsdeel meerdere keren heb afgeplakt om mijn lichaam af te leren erecties te krijgen zodat ik mij beter kon focussen op mijn studies. Dit gebeurde slechts twee dagen in kleine sessies van een paar uur in totaal. Mijn huisarts heeft mij verteld dat, hoewel onverstandig, dit niet schadelijk genoeg is om mijn huidige last te veroorzaken. Daarnaast beoefen ik hoge trappen die ik rond dezelfde tijd zonder rekken en strekken heb gewaagd. Aangezien ik zo’n vier jaar geleden al eerder schokken door mijn zaadleider en lies heb gevoeld na te ver zijn gegaan met rekoefeningen leek het me verstandig dit erbij te vermelden. Deze waren echter in intensiteit veel minder en vrijwel onvergelijkbaar in pijn. Het gevoel speelde zich overigens wel uitsluitend af aan de linker kant, net als nu.
Als iemand suggesties wat dit zou kunnen zijn hoop ik het te horen.
Mvg,
Aaldrik
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
20 september 2021 om 15:12Heeft de huisarts ook gekeken of je misschien een liesbreuk hebt?
ReagerenAaldrik20 september 2021 om 15:26Dat klopt, ook dit heeft hij uitgesloten.
ReagerenJohn (moderator)
20 september 2021 om 16:07Vraag dan om een echo te laten maken of een verwijzing naar de uroloog
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Kramp & steken in balzak (uitstralend naar lies en buik).
- Door Aaldrik
- 20 september 2021 om 13:07

Beheerd door
- 3 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties