- V26 juli 2021 om 20:28
Hallo,
Zolang ik mij kan herinneren (ik ben 23), zijn mijn bijballen al heel erg oneven. Tenminste, ik denk dat dit mijn bijballen zijn. Aan de linker teelbal voel ik wel iets zitten, maar dit valt verder niet zo op. Aan de rechter teelbal zit echter een zachte oneven massa die iets groter is dan de teelbal zelf. Kijkende naar anatomische tekeningen lijkt de meest logische verklaring dat dit de bijbal is. Is het normaal dat deze zo oneven zijn of is dit een probleem? Of zou het ook iets ander dan de bijbal kunnen zijn?
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
26 juli 2021 om 21:27Het is een heel normaal verschijnsel dat een bijbal veel meer aanwezig is.
ReagerenV27 juli 2021 om 12:11Oké, dat is fijn om te horen. Dankjewel.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties