Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Opgezwollen penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo ik heb ongeveer 3 tot 4 uur geleden lang en vaak achter elkaar afgetrokken nu is mijn penis heel dik weet uw meschien wat dit is het is namelijk nogal eng

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat je er verstandig aan doet om toch maar eens even naar de huisarts te gaan als je er morgen nog last van hebt. Ik zou nu in ieder geval met een koud nat doekje wat koelen

    Reageren
    Anoniem

    Oké dank u voor het advies ik geef uw morgen wel weer even een update hoe het dan gaat

    Reageren
    Anoniem

    Het begint all een beetje weg te gaan dus is denk ik niks ernstigs

    Reageren
    John (moderator)

    Blijf nog even koelen

    Reageren
    Anoniem

    Volgend mij is het all hellemaal weg als ik het vergelijk met de foto’s zie ik een groot verschil

    Reageren
    John (moderator)
Reageer op: Opgezwollen penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.