- Max21 maart 2021 om 13:48
Hallo, ik kwam er laats achter dat naast m’n balzak witte schilfers zaten. Dit kon je er vanaf vegen en dus de droge huidschilfers vielen er af en het was er een beetje rood onder. Wat is dit en wat kan ik er aan doen? Smeer er nu sudocreme op.
Mvg, Max
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
21 maart 2021 om 13:53Het kan een irritatie zijn
ReagerenMax21 maart 2021 om 13:56Danku voor uw antwoord. Sudocreme kan er tegen helpen? En ik las iets van zonder onderbroek slapen, klopt dat?
ReagerenJohn (moderator)
21 maart 2021 om 14:17Beiden juist
ReagerenMax21 maart 2021 om 15:31Hartstikke bedankt voor uw snelle reactie!
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Droge huid/witte schilfers naast balzak/op lies.
- Door Max
- 21 maart 2021 om 12:48
Beheerd door
Peter (huisarts)- 4 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties