Wit vlekje zwart blauw geworden na behandelen met miconazolnitraat (poeder)

  • #1

    Sinds een ongeveer 5 weken heb ik een wit vlekje op m’n penis vlak naast het plasgaatje.
    Ik heb hier niet echt last van gehad het voel me in een keer op dat het er zat.
    Nu heb ik dit twee keer ingesmeerd met miconazolnitraat de poeder vorm.
    Het begon een beetje te prikken dat verdween ook weer snel.
    Na twee dagen was het plekje bijna verdwenen wel zag je de contouren van het plekje nog.
    Toen ik gisteravond bekeek zag er gewoon prima uit dit was de dag na het twee keer insmeren.
    Ongeveer twee uur later voelde ik wat irritatie toen ik keek was het plekje terug maar nu een beetje opgezet en blauw zwartig van kleur.
    Daar schrok ik toch wel van omdat het er nog geen twee uur eerder gewoon prima uitzag.
    Zou de miconazolnitraat een ontsteking of abces kunnen hebben veroorzaakt of mogelijk iets anders ?.
    Heeft u nog adviezen voor mij over hoe ik dit schoon moet houden of misschien moet behandelen met een middel.
    Bij de huisarts kan ik waarschijnlijk volgende week pas terecht.
    Zij foto als bijlage.
    Alvast bedankt voor het advies en informatie.
    Een goed nieuwjaar en stay safe.
    Groeten Jan

    Reactie
    #2

    BBCode you used is not allowed.

    Reactie
    #3

    Ik weet niet waarom je de hebt gebruikt, maar dat was geen goed idee. Die is goed voor de gewone huid, maar beslist niet voor slijmvlies zoals de huid van je eikel. Gewoon wassen met water, er vooral niets meer op doen en naar de dokter gaan. Even geen seks en niet masturberen

    Reactie
Reageer op: Wit vlekje zwart blauw geworden na behandelen met miconazolnitraat (poeder)
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief